PARESEFID

Free your mind. it’s time.

بسته بندی
خدمات پرسفید

بسته بندی

با توجه به پیشرفت جوامع دیگر بسیاری از روش‌های قدیمی پاسخگوی نیازهای انسان در زمینه‌های مختلف تبلیغات و ارائه محصول نبوده و نیست. بسته بندی مواد غذایی، دارویی، بهداشتی و . . .  نیز یکی از مواردی است که رابطه مستقیم با تولیدات گرافیکی و یا تجاری دارد.

کشور ما هنوز نتوانسته جایگاهی درست را در این صنعت ایجاد کند. بگونه ای که حتی برخی از بهترین تولیدات کشور بدلیل عدم رعایت اصول بسته بندی و طراحی درست به شکست منجر شده است. در سایر کشور‌ها بسته بندی و با قیمتهای چندین برابر به فروش می‌رسد و ایران نتوانسته خود را در سطح بالایی از این صنعت قرار دهد .

یکی از مهمترین مسائل در امر فروش چه در داخل و چه در خارج از کشور مبحث بسته بندی و جلب توجه در میان مخاطبین می‌باشد که آژانس تبلیغاتی پرسفید یکی از پیشتازان این صنعت بوده و توانسته خود را در زمینه بسته بندی به اثبات برساند.

آژانس تبلیغاتی پرسفید با استفاده از کارشناسان ماهر و ایده هایی نوین پذیرای تمامی تولید کننگان در زمینه بسته بندی محصولاتشان است. این آژانس تبلیغاتی با رزومه کاری بسیار عالی در این زمینه و با بازخوردی که از مشتریان خود داشته است، آماده هرگونه مشاوره در تمامی زمینه‌های کاری و صنعتی می‌باشد

مشاهده نمونه کار ها